Kulturë

Në çfarë gjuhe do të këndojë Arilena këngën “Shaj” në Eurovision

Arilena Ara u shpall fituesja e Festivalit të 58 të Këngës me një këngë të fuqishme të kompozuar në Darko…

Read More »

Nora Istrefi shkëlqeu me veshje në klipin e ri

Ajo nuk kursehet kur është në pyetje për tu dukur bukur. Nora Istrefi ka mahnitur me pamjen në klipin e…

Read More »

Tayna pozon pa pikë makijazhi në fytyrë

Tayna është njëri ndër personazhet më të përfolura në shtypin rozë. Reperja 23 vjeqare , vazhdon të jetë në qendër…

Read More »

Noizy është nderuar me mirënjohje për mbështetjen e dhënë ndaj fëmijëve

Reperi i njohur, Noizy, tashmë njihet për anën e tij humane.Derisa këtë kohë ka qenë tejet i angazhuar në ndihmë…

Read More »

Një gotë me lëng panxhari në ditë, për të përmirësuar tensionin e gjakut

Studiuesit zbuluan se “nitrati inorganik dhe plotësimi i lëngjeve të panxharit u shoqëruan me një reduktim të ndjeshëm të presionit…

Read More »
Close
Close