Showbiz

Vedat Ademi publikon këngën “Je ajo”

Vedat Ademi e ka publikuar këngën e tij të re.Vedat Ademi i cili erdhi me këngën “Je ajo”, projekt të cilit i ka realizuar edhe videoklipin për të cilin u kujdes PRO VIDEO dhe Agron Jashari.

Tekti është shkruar nga MUMA, ndërsa për muzikën është përkujdesur Gent Myftaraj.Ky projekt muzikor me tekst dashurie u publikua në prag të “Shën Valentinit”

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close