Showbiz

Gresa Behluli ka nisur xhirimet e klipit kushtuar babait

Gresa Behluli ka nisur xhirimet e videoklipit më të ri.Këngëtarja e njohur shqiptare, Gresa Behluli po vjen me projektin e saj më të ri muzikor.Kënga do të jetë e realizuar edhe me videoklip dhe do t’i kushtohet babait andaj edhe titullin e mban “Babi jem”.

Nëpërmjet disa postimeve në Instagram, këngëtarja ka njoftuar se ky projekt shumë shpejt do të jetë gati dhe bazuar në fotot e postuara xhirimet veq kanë filluar.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close