Showbiz

Dafina Zeqiri publikon këngën e re ‘Merri krejt’

Dafina Zeqiri e ka publikuar projektin e ri muzikor.“Merri krejt”, titullohet ky projekt muzikor i cili vjen i realizuar edhe me videoklip, aty ku këngëtarja shqiptare shfaqet e veçantë.

Tekstin dhe melodinë e këngës e ka huazuar nga projekti “Rrugaqo” i reperit Elinel, i cili u lansua në gusht të vitit të kaluar.Kënga që nga minutat e parë të publikimit ka filluar të pëlqehet nga ndjekësit e saj.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close