KulturëShowbiz

Nora Istrefi shkëlqeu me veshje në klipin e ri

Ajo nuk kursehet kur është në pyetje për tu dukur bukur.

Nora Istrefi ka mahnitur me pamjen në klipin e ri.

Ditë më parë këngëtarja Nora Istrefi solli bashkëpunimin me Gjikon, shkruan lajmi.net.Kënga mban titullin “Anna”, erdhi e realizuar me videoklip dhe u pëlqye mjaft shumë nga publiku.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close