KulturëShowbiz

Tayna pozon pa pikë makijazhi në fytyrë

Tayna është njëri ndër personazhet më të përfolura në shtypin rozë.

Reperja 23 vjeqare , vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes për karrierën e suksesshme e po ashtu edhe për imazhet që publikon.Në rrjetin social Instagram ajo ka postuar një fotografi ku shihet pa grim dhe shumë e freskët.
Kënga e fundit që ka publikuar Tayna mbetet kënga Sorry e cila arritur mbi dy milionë klikime në platformën Youtube.

View this post on Instagram

👶🏼

A post shared by Tayna (@tayna) on

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close