Lajme
Trending

Aksident me lëndime “te Plepat” në Prishtinë

Një aksident me lëndime ka ndodhur në rrugën “Ilir Konushevci” në vendin e njohur “te Plepat” në kryeqytet.

Lajmin për Koha.net e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxhaj.

Ai ka thënë se në aksident janë përfshirë tri vetura, derisa ka bërë të ditur se njësitet policore i janë përgjigjur rastit dhe po merren me të

“Sipas informatave fillestare një aksident me lëndime ku janë përfshirë tri automjete është raportuar në atë lokacion, njësitet policore i janë përgjigjur rastit dhe do merren me rastin”, ka thënë ai.

Show More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close