NË VËMENDJE

  6 days ago

  Koha e gjatë para ekranit lidhet me zhvillim më të ulët të trurit tek fëmijët

  Koha që fëmijët kalojnë para ekranit është rritur tej mase dekadën e fundit, duke shqetësuar ekspertët për impaktin që televizioni,…
  6 days ago

  Mrekullia e mengjesit , jua largon toksinat dhe e shpejton metabolizmin

  Ne jetojmë në një botë që ka një ton rreziqesh për shëndetin tonë.Kudo që shkoni ka toksina të cilat mund…
  1 week ago

  Noizy është nderuar me mirënjohje për mbështetjen e dhënë ndaj fëmijëve

  Reperi i njohur, Noizy, tashmë njihet për anën e tij humane.Derisa këtë kohë ka qenë tejet i angazhuar në ndihmë…
  2 weeks ago

  Sa arra duhet të konsumoni në ditë, zbuloni sasinë e duhur

  Konsumi i tepërt i arrave në një periudhë afatgjatë mund t’ju shëndoshë, thonë ekspertët. Sipas të dhënave të bazuar në studime të…
  2 weeks ago

  Një gotë me lëng panxhari në ditë, për të përmirësuar tensionin e gjakut

  Studiuesit zbuluan se “nitrati inorganik dhe plotësimi i lëngjeve të panxharit u shoqëruan me një reduktim të ndjeshëm të presionit…

  GJATË JAVËS

  SPORTI

  Close
  Close