Reali Madrid bie mposhtet ne transfer!

Reali Madrid bie mposhtet ne transfer!


Warning: get_headers(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/radiokalabria/public_html/wp-content/themes/wp-eltorn/functions.php on line 290

Warning: get_headers(http://wpt.ninja/s/?u=radiokalabria.com): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/radiokalabria/public_html/wp-content/themes/wp-eltorn/functions.php on line 290

AAF447AB-DF52-4F90-A5AA-6D2C2BB7D77B

Real Madrid ka shijuar fundin e hidhurë sontë pasiqe është mposhturë ne min e 95 nga Alavesh 1-0 duke thelluar krizen madrilene.

Ishte mesfushori qe hyri ne pjese te dytë ne minuten 74 Manu Garcia ai qe ne fund te ndeshjes me koke mposhti portierin Madrielen belgun Courtois,duke thelluar edhe me tej Los Blancos dhe duke dridhur poziten e trajnerit Julen Lopeteguie.

Me ketë humbje Reali ndodhet ende ne pozite e 2-të me 14 pikë aq sa ka edhe Alavesh e treta.