Radio Kalabria- Me ju dhe vetem per ju

Shkarkoni audio fajllin per te degjuar radio kalabrine

Mposhtet Reali ne shtepi!
October 20, 2018
  Para pak çastesh ka perfunduar ndeshja ne Santiago Bernabeu ku Reali ka humbur befasishtë nga Levande 2-1,duke thelluar edhe me ...
Rina Market
October 16, 2018
Rina market ne Zallq me filialen ne Gurrakoc,ka çmime të volitshme,dhe ofron klienteve te tyre sherbim dhe buzeqeshje çdo here.Shumicen ...
Reali Madrid bie mposhtet ne transfer!
October 06, 2018
Real Madrid ka shijuar fundin e hidhurë sontë pasiqe është mposhturë ne min e 95 nga Alavesh 1-0 duke thelluar ...
Dafina Zeqiri ft. Mixey – LIRI
Klipi i ri i Dafina Zeqirit ne bashkepunim me Mixey ...
Dua Lipa mahnitëse në klipin e ri
Dua Lipa ka publikuar projektin e saj më të ri. Kënga e re e këngëtares shqiptare që ka depërtuar në tregun ...