Radio Kalabria- Me ju dhe vetem per ju

Shkarkoni audio fajllin per te degjuar radio kalabrine

QUINT-i kërkon Qeveri me shumicë stabile në Parlament
June 23, 2017
23.06.2017. Ambasadat e shteteve të QUINT-it në Prishtinë kanë bërë thirrje që Kosova ta formojë një Qeveri me shumicë stabile ...
Në këtë muaj S’ka certifikim të rezultateve
June 20, 2017
20.06.2017.Certifikimi i rezultateve të zgjedhjeve të 11 qershorit nuk pritet as në këtë javë. Kështu kanë thënë zyrtarë nga KQZ-ja, ...
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka marrë vendim për rinumërimin e 115 kutive të votimit në 115 vendvotime për arsye të ndryshme.
June 17, 2017
17.06.2017.Koordinatori i QNR-së, Burim Ahmetaj, tha se ka përfunduar rinumërimi i të gjitha kutive që është vendosur për rinumërim. Ai para ...
Dafina Zeqiri ft. Mixey – LIRI
Klipi i ri i Dafina Zeqirit ne bashkepunim me Mixey ...
Dua Lipa mahnitëse në klipin e ri
Dua Lipa ka publikuar projektin e saj më të ri. Kënga e re e këngëtares shqiptare që ka depërtuar në tregun ...